ROTTERDAM – Feyenoord neemt het in de competitiefase van de Champions League onder meer op tegen FC Barcelona en Internazionale. Dat heeft de loting in Monaco donderdag uitgewezen.
De Rotterdammers gaan op bezoek bij Barcelona. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst betekent dat een terugkeer naar Camp Nou. De oud-international speelde van 2003 tot 2007 voor de Catalaanse topclub en won met Barcelona in 2006 de Champions League.
Internazionale komt naar De Kuip. Feyenoord werd twee seizoenen geleden nog door de Italiaanse club uitgeschakeld in de achtste finales van het toernooi.
Naast Barcelona treft Feyenoord in een uitwedstrijd ook Real Betis, Galatasaray en Viking. In De Kuip ontvangt de ploeg, naast Internazionale, RB Leipzig, FC Porto en Como.
De eerste speelronde van de Champions League staat gepland voor de week van 8 tot en met 10 september. De exacte speeldagen en aanvangstijden worden komende zaterdag bekendgemaakt.

23.2 ℃





































